Test Ads
Wrocław,dolnośląskie

Sprzedaż
500,000 PLN
Skontaktuj się z agentem aukcji
John Suarez, Real Estate Agent with A.N. Shell Realty
8714313483

Wybierając informacje o żądaniu, zgadzasz się, że HomePolski i specjaliści od nieruchomości mogą kontaktować się z Tobą telefonicznie / tekstowo na temat Twojego zapytania, co może wiązać się z wykorzystaniem automatycznych środków. Nie jesteś zobowiązany do wyrażenia zgody na zakup nieruchomości, towarów lub usług. Mogą obowiązywać stawki wiadomości / danych. Zgadzasz się również na nasze Warunki korzystania

HomePolski nie popiera żadnych specjalistów od nieruchomości

Szczegóły oferty

Podgląd
  • 4 months w dniu HomePolski
Opis

Test AD

Cechy
INFORMACJE O OFERCIE
Zaktualizowano: 10/22/18 5:58 AM
  • Grill
  • Klimatyzacja centralna
Rejestry publiczne
  • Typ nieruchomości: Budynek/
Mapa

Formularz kontaktowy

skontaktuj się z głównym agentem

Wybierając informacje o żądaniu, zgadzasz się, że HomePolski i specjaliści od nieruchomości mogą kontaktować się z Tobą telefonicznie / tekstowo na temat Twojego zapytania, co może wiązać się z wykorzystaniem automatycznych środków. Nie jesteś zobowiązany do wyrażenia zgody na zakup nieruchomości, towarów lub usług. Mogą obowiązywać stawki wiadomości / danych. Zgadzasz się również na nasze Warunki korzystania .

Oferta opublikowana przez

ARTAR

8714313483

ARTAR by Breez Builders and Developers Pvt. Ltd. is located at a prominent area, Dhunela in Haryana. The abode is aesthetically carved for the ultimate comfort of the dweller. Each and every room in the apartment is breezy. There is ample natural light and space within the apartments. Every day at this abode will be a unique experience for you. All the day to day needs of the occupants are available at an arm’s distance from here. For a blessed life with your family move into Global Heights by Breez Builders and Developers Pvt. Ltd. at Dhunela in Haryana.